O NÁS

VÁŠ ÚSMĚV JE PRO NÁS MOTIVACÍ 

Vytvořením prostředí, kde bude každý přirozenou (neumělou a nehranou) inspirací sám pro sebe a možná i pro ostatní se nám splní sen. Vycházíme z ,,Kola štěští" (to není kolo štěstí od Mounfieldu) :-). Zároveň vycházíme z toho, že jednoduše máme rádi, když jsou lidé sami sebou. Vycházíme z nejmodernějších poznatků o fungování našeho mozku. 

Postoje a názory, které vznikají na témata obsažená v kole štěstí by měly vznikat z nitra, jen tak můžeme kolo štěstí roztočit.

Je tedy zapotřebí se zamyslet nad svým vlastním já a vyzbrojit ho do dnešní doby plné rychlosti, informací a mnoha rozhodování v krátkých intervalech vlastními postoji a silnou identitou, aby pro nás byla rozhodování jednodušší, což můžeme udělat jen každý individuálně. 

Naše produkty, kurzy, přednášky a workshopy jsou zaměřené právě na sebeuvědomění, do kterého se schovává mnoho témat s tím spjatá.

První službou, produktem, který rozvíjíme je Kurz koučinku, který je podrobněji popsaný v sekci produkty. Je to první produkt na kterou se zaměřujeme a postupně budeme směřovat své síly, energii a investice do realizace kompletní vize vzdělávacího centra GENIUS.

Zakladatel 

Tomáš Váňa 

Mentální koučink nás doprovází celý život. Někteří byli obdarováni větším talentem tuto dovednost rozvíjet a pomáhat probouzet vlastní Já v ostatních lidech. Cílem tohoto oboru je vracet jedince zpět na svou životní cestu, případně je na ní udržet. 

V životě jsem realizoval tisíce přijímacích pohovorů, vedl jsem stovky školení na různá témata, a sám jsem absolvoval stovky školení a kurzů. Měl jsem tisíce individuálních rozhovorů na zlepšení dovedností a schopností daných jedinců a skupin. Skoro vždy jsme skončili u mentálního nastavení, osobního rozvoje, vlastních postojů a vnímání sama sebe, až následně jsme řešili JAK rozvíjet dovednosti a schopnosti. Zkrátka a jednoduše základem jsme MY. 

Vystudoval jsem Pedagogické lyceum, mám krátkou účast na Fakultě tělovýchovy a sportu, a již mám za sebou 20 let zkušeností ve sportu. V posledních 9 letech jsem prošel intenzivní tvrdou praxí českého businessu zaměřeného na finanční a zábavní sektor. Vždy, když jsme si položili otázku ,,Jak uspět a být zároveň šťastný?", tak jsme hledali složité odpovědi. Výsledkem je, že odpovědi najdeme uvnitř sebe a to není vždy jednoduché. Proto jsem se rozhodl realizovat myšlenku ,,mentální koučinku pro každého" formou produktů, které GENIUS dnes nabízí či bude do budoucna nabízet. Těším se na naše seznámení a spolupráci s každým z Vás.